Психолого-педагогічне заняття 5 лютого 2020 року

Сьогодні, 5 лютого 2020 року, в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсному центрі» Буської районної ради відбулося заняття з використанням мультимедійних засобів для вихованців ІРЦ.

Результатами роботи від впровадження інтегрованих занять є: формування основних базових якостей особистості: самостійність, відповідальність, довільність, ініціативність, свобода поведінки, самооцінка, креативність.
Діти навчаються виконувати логічні операції: порівняння, аналіз, синтез, класифікація, узагальнення.

В дітей збільшуються потреби у спілкуванні з іншими дітьми, роботі в групах, розвиваються творчі здібності.

Це заняття створено із підтримкою волонтерів для створення позитивної та цікавої атмосфери. Також до проведення були залучені батьки та законні представники.





