A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа
"Інклюзивно-ресурсний Центр"
Буської міської ради

Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: від до Скинути

19 березня 2019 року

19 березня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурний центр» Буської районної ради, в якому взяла участь  претендентка на посаду вчителя реабілітолога. За результатами конкурсу конкурсною комісією прийнято  колегіальне рішення про прийняття Онуфрик Наталію Андріївну на посаду вчителя реабілітолога, згідно поданої заяви та позитивних результатів іспитів і співбесіди претендентки.

17:05 19.03.2019

Конкурс педагогічних працівників ІРЦ

 22 січня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурний центр» Буської районної ради, в якому взяли участь два претенденти на посади :  практичного психолога та вчителя – дефектолога (сурдопедагога ). За результатами конкурсу конкурсною комісією прийнято  колегіальне рішення про прийняття Сендеги Софії Олександрівни на посаду практичного психолога та Романишин Мирослави Володимирівни на посаду вчителя – дефектолога (сурдопедагога), згідно поданих заяв та позитивних результатів іспитів і співбесіди претендентів.

17:33 07.02.2019

Визначено переможця на посаду директора

Відповідно до Положення «Про порядок проведення конкурсу про призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради»  затвердженого Рішенням голови Буської районної ради №402 від 19.07.2018 р.

12:58 08.08.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора