A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа
"Інклюзивно-ресурсний Центр"
Буської міської ради

Про центр

Повна назва: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний Центр» Буської міської ради


Місцезнаходження Центру: 80500, Львівська область, Золочівський район, місто Буськ, вул. Петрушевича Е., будинок, 4   телефон директора ІРЦ 0974416793


Наша емблема: «Серце дитини, зігріте любов’ю та підтримкою батьків та педагогів»


Статут ІРЦ


Команда наших спеціалістів вірить, що здібності дитини набагато важливіші за її недоліки….

 

Подяка нашим меценатам

   Народна мудрість каже: «Світ не без добрих людей», а від себе  хочу додати – не без щирих, гуманних, чуйних, уміючих розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину

     Це про Представництво «ChildFund Deutschland» в Україні, Благодійну організацію,  яка розуміє, підтримує  «дітей війни» в Україні, тим паче дітей з особливими освітніми потребами. 

      Розвиваючі модулі, сенсорні іграшки, тренажери для проведення занять з лікувальної фізкультури,  комп’ютерне та мультимедійне обладнання, теплі слова розуміння і  просто світлі, привітні, радісні почуття,  отримала  сьогодні комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний Центр» Буської міської ради для своїх вихованців.

     Щиро дякуємо представникам  «ChildFund Deutschland» в Україні  за безкорисливу допомогу, за людську сердечність і милосердя, адже, Ваші справді гарні і добрі справи  заслуговують пошани.

   Бажаємо Вам подальшого процвітання, успіхів у благородній справі і особистого щастя, любові, гармонії та миру.

   І щиро віримо, що Ваше  добро повернеться Вам сторицею.

З повагою,

Директор   ІРЦ                                     Наталія ТРОНЬ                    

 

 

                         Дякуємо за турботу та благодійну допомогу!

 

     Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, педагогів, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости  щасливими та впевненими у прийдешньому дні, на благо України. Такої підтримки, розуміння, допомоги потребують і діти з особливими освітніми потребами.

    Це добре розуміють наші благодійники, особливо депутатська команда Буської міської ради на чолі з головою Ростиславом Сліпцем. Свідченням  цього стала їхня реальна допомога комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний Центр» Буської міської ради (ІРЦ).

    Адміністрація ІРЦ, педагогічний, батьківський колективи, а також  вихованці висловлюють найтепліші слова подяки Ростиславу Степановичу, депутатській команді  за придбання необхідного корекційного обладнання , а саме : масажного стола, багатофункціонального кольорового принтера та жалюзі.

   Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості корекції та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

    Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за надихаючу і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А Вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай Вам всім Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла !

 

З повагою, директор ІРЦ Наталія Тронь

 

 

Подяка нашим меценатам.

                        Дякуємо за турботу та благодійну допомогу!

    Зовсім недавно, у вересні 2018 року створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний Центр» Буської міської ради (ІРЦ),  основним завданням якої є надання допомоги дітям з особливими освітніми потребами та їхнім батькам. Усім нам добре відомо, що якісна допомога дітям  залежить від майстерності фахівців та достатньої матеріально-технічної бази Центру, яка в свою чергу потребує постійного збагачення та оновлення. Та, коли відчуваєш розуміння та підтримку небайдужих людей, працювати стає легше.

   Таку підтримку наш ІРЦ отримує від наших благодійників, наших спонсорів. Сьогодні такою людиною став отець Ян Станіславович Стахура, очільник релігійної громади римо-католицької церкви в м.Буську Львівської області (парафія св. Станіслава), який придбав корекційне обладнання для надання корекційно-розвиткових послуг вихованцям ІРЦ з особливими омсвітніми потребами.

Шановний о. Яне Станіславовичу!

   Адміністрація та фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний Центр» Буської міської ради висловлюють щиру подяку за вашу підтримку і допомогу. Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших проблем та надіємося, що  наша співпраця стане ще більш міцнішою.                                               

        Хай Вам Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого Бузецького краю!

11.05.2020 р. 

 З повагою, директор ІРЦ Наталія Тронь

 

Дякуємо за  благодійну допомогу!

Благодійний фонд “АНГЕЛИ УКРАЇНИ” допомагає людям з усієї України, долає відстані та перешкоди, аби доставити необхідну гуманітарну допомогу усім, хто цього потребує. Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості корекції та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора