A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальна установа
"Інклюзивно-ресурсний Центр"
Буської міської ради

У Буському районі відкрили Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей

Дата: 13.12.2018 10:40
Кількість переглядів: 50

Сьогодні, 20 серпня, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, його заступника Тетяни Сай, заступника голови районної ради Романа Фурди, начальника відділу освіти РДА Галини Олійник, відповідальної особи з питань "Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами" на Львівщині - головного спеціаліста департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Марії Васюник, вчителів та дітей на базі Буської гімназії-інтернат урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр, де надаватимуть психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими потребами.

Виступаючі поважні гості, звертаючись до батьків, дітей та педагогів, відзначили важливість створення в Україні і, зокрема у Буську, центрів інклюзивної освіти, бо ті надаватимуть дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства, використовуючи світові методики.

Саме у центрі, директором якого стала за результатами проведеного конкурсу Наталія Тронь,  діти з особливими потребами безкоштовно будуть забезпечені методичним, психологічним, дефектологічним, логопедичним супроводом протягом усього часу навчання. Тут діятиме кімната лікувальної фізкультури.

Обряд освячення приміщень новоутвореного закладу провів настоятель храму св.Апостолів Петра і Павла м.Буськ отець Іван Салабай.

Надалі відбувся круглий стіл, де його учасники обговорили питання функціонування центру та реалізації поставлених на майбутнє завдань.

Зазначимо, що до 1 вересня 2018 року такі установи для дітей з особливими потребами повинні запрацювати на рівні усіх територіальних громад та районних центрів України.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора