A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальна установа
"Інклюзивно-ресурсний Центр"
Буської міської ради

Всеукраїнська конференція інвалідів

Дата: 08.08.2018 12:27
Кількість переглядів: 81


У Буському районі учасники всеукраїнської конференції вивчали досвід співпраці органів місцевої влади з Асоціацією неповносправних осіб, обговорили питання правового захисту людей з інвалідністю.

8 серпня, вони побували на території Бущини, де вивчали досвід співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району з Асоціацією інвалідів та спортивно-реабілітаційним клубом "Вікторія", організацією УТОС, обговорювали питання правового захисту осіб з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН.

Звертаючись до учасників заходу, голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз наголосив, що підвищення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики нашої держави. "Попри непросту ситуацію в країні, війну на сході держави, Урядом  та Президентом робиться все можливе, аби своєчасно та в повному обсязі виплачувати матеріальні допомоги, пенсії, збільшувати їх розмір, адже держава не має права залишити наодинці з своїми проблемами жодної людини, яка потребує захисту та допомоги",  сказав він.

 Очільник району подякував за багаторічну жертовну роботу голові районної Асоціації інвалідів Софії Климус та зазначив, що органи влади й надалі будуть продовжувати допомагати тим людям, які живуть поруч з нами: неповносправним, людям похилого віку, дітям, усім тим, хто якнайбільше потребує нашої допомоги та підтримки, доброго слова.

Також до учасників Всеукраїнської конференції звернулися: заступник голови районної ради Роман Фурда, Буський міський голова Ростислав Сліпець, голова Львівської обласної асоціації ВО СОІУ Оксана Кіяновська, перший заступник голови ГО "Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України" Сергій Богданов, уповноважений представник адвокатського об'єднання "Міжнародна адвокатська компанія "Едуард Багіров і партнери" Андрій Кабанюк, директор Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іван Скочко, тимчасово виконуюча обов’язки директора ІРЦ Наталія Тронь, голова районної Асоціації інвалідів Софія Климус.

По завершенню обговорень питань правового захисту людей з інвалідністю, учасники конференції відбули до селища Олесько, де на них чекала захоплююча екскурсія залами старовинного замку, ознайомлення з його експозиціями та рідкісними експонатами.

Варто зазначити, що Всеукраїнська організація "Союз осіб з інвалідністю України" високо оцінила співпрацю органів влади району з громадськими організаціями, які опікуються проблемами людей з інвалідністю, та нагородила Подяками голову РДА Петра Мороза, голову райради Богдана Глову, Буського міського голову Ростислава Сліпця, заступника голови Асоціації інвалідів району Людмилу Ціхоцьку, а ще членів Асоціації Мар'яну Ляльович і Оксану Роман.

Організатори заходу в Буському районі вдячні за надану допомогу в проведенні  конференції:  ТзОВ "Стальбау", ТзОВ "ХЕММЕЛЬ-Україна" , ПП-ФО "Кузик Р.", ФОП Антон Рудишин.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора